Hamur işleme grubunda hamur kesme tartma makinası (kestart), hamur yuvarlama makinası, hamur dinlendirme makinası, hamur şekil verme (şekillendirme) makinası (baston), hamur açma makinası, kurabiye makinası ve galeta makinası yer almaktadır.

Monofi Fırın Makinaları ve ekipmanları olarak pastane ve fırınlarda pişirme öncesi hamurun işlenmesinde kullanılan makinaların imalatını yapmaktayız. Bu makinalar hamuru keserek tartmada, yuvarlamada, dinlendirmede, şekillendirmede, açmada, beze yapmada, dökmede, galeta haline getirmede kullanılan ekipmanlardır. 

Hamur işleme makineleri imalatı gerçekleştiren firmamız, taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için imalat planlamasını her zaman en ön planda tutmaktadır ve uygun fiyat ve kaliteli üretim standartlarını karşılamak için daima kendisini geliştirmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen firmamız dünya standartlarında imalat ile en iyi performansı ve uzun ömürlülüğü sağlamak amacıyla müşterilerinin hizmetindedir. Hamur işleme makinaları fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım yeri ve amacına göre değişik kapasitelere ve boyutlara sahip olan hamur işleme makinalarında en uygun olanı belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları