Fırın grubunda elektrik, lpg, dizel, doğalgaz ile çalışan döner fırın, taş tabanlı fırın, katlı fırın, döner arabalı fırın ve konveksiyonlu fırın yer almaktadır.

Monofi Fırın Makinaları ve ekipmanları olarak döner fırın, taş tabanlı fırın ve konveksiyonel fırın imalatı yapmaktayız. Bu fırınlar ekmek pişirmede, pastanelerdeki ürünleri pişirmede kullanılan ekipmanlardır. Doğalgaz, elektrik, lpg (gaz) veya dizel ile çalışan döner fırınlar döner ekmek fırını olarak da adlandırılır. 

Döner ve konveksiyonlu fırın imalatı gerçekleştiren firmamız, fırın makineleri taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için imalat planlamasını her zaman en ön planda tutmaktadır ve uygun fiyat ve kaliteli üretim standartlarını karşılamak için daima kendisini geliştirmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen firmamız dünya standartlarında imalat ile en iyi performansı ve uzun ömürlülüğü sağlamak amacıyla müşterilerinin hizmetindedir. Döner fırın fiyatları ve konveksiyonlu fırın fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım yeri ve amacına göre değişik kapasitelere ve boyutlara sahip olan döner ve konveksiyonlu fırınlarımızdan ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Döner fırın, dönerli ekmek fırını, döner arabalı ekmek fırını, ekmek pişirme fırını gibi isimlerle adlandırılır. Konveksiyonlu fırın ise konveksiyonel fırın, pastamatik, pastane fırını ve patisseri fırını gibi isimlerle adlandırılmaktadır. 

Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları