Kurumsal
Monofi Bakery Equipments

Fırın Makinaları ve Ekipmanları

MONOFI, Profesyonel yapısı, uzman teknik kadrosu, sahip olduğu bilgi birikimi ve kendini her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ticari felsefesiyle, kısa sürede fırın makinaları ve unlu mamul sektöründe endüstriyel çözümler sunabilen sayılı firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçlarına en dogru çözümleri en ekonomik koşullarla sunmayı, müşterilerinin ve sektörün gelişiminde katkı sahibi olmayı öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. MONOFI, üretimden kuruluma, satış sonrası servisten müşteri ilişkilerine kadar olan tüm süreçteki sorumluluklarını büyük bir ciddiyetle ve profesyonellik anlayışı içerisinde yerine getirmektedir.


Monofi Fırın Makinaları olarak prensiplerimiz:

  • Kalite odaklı hizmet anlayışı: "Kalitenin son versiyonu" sloganıyla çalışan firmamız hizmet anlayışının her safhasında kaliteye önem veriyor, kaliteyle çalışıyor.
  • Teknoloji yeni firsatlar yaratır; bu fırsatlar sayesinde şirketler büyür. En büyük yatırım insana ve topluma yapılan yatırımdır " bilinciyle hareket etmekteyiz.
  • Kalitenin son versiyonu'nu amaçlayan, önceligimizin müşterilerimizin mutluluğu oldugunu bilerek, dünyaya ve topluma olan sorumluluk bilincimizle uluslararası bir marka olmayı hedeflemekteyiz.
Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları