Yardımcı ekipman olarak ekmek dilimleme makinası, mayalama odası, su dozajlama makinası, mikro klima ünitesi, klips makinası, un eleme makinası, pasa arabası, döner arabası ve tavalar  yer almaktadır.

Monofi Fırın Makinaları ve ekipmanları olarak fırınlar, mutfaklar, restoranlar ve otellerde unun yoğrulmaya hazırlanması, hamurun mayalanması, ekmeğin kesilmesi ve ürünlerin ambalajlanması için gerekli ekipmanları imal etmektedir.

Yardımcı ekipman imalatı gerçekleştiren firmamız, fırın makineleri taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için imalat planlamasını her zaman en ön planda tutmaktadır ve uygun fiyat ve kaliteli üretim standartlarını karşılamak için daima kendisini geliştirmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen firmamız dünya standartlarında imalat ile en iyi performansı ve uzun ömürlülüğü sağlamak amacıyla müşterilerinin hizmetindedir. Ekmek dilimleme makinası fiyatları ve un eleme makinası fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım yeri ve amacına göre değişik kapasitelere ve boyutlara sahip olan yardımcı ekipmanlardan ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları