Gastro grubunda kombine fırın, modüler fırın, baklava fırını, mini fırın, pastane fırını, patisserie fırını, pastamatik ve pizza fırını yer almaktadır.

Monofi Fırın Makinaları ve ekipmanları olarak gastro sektöründe kullanılan makinaların imalatını yapmaktayız. Bu makinalar hamuru pişirmede kullanılan ekipmanlardır. 

Gastro ekipmanları imalatı gerçekleştiren firmamız, taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için imalat planlamasını her zaman en ön planda tutmaktadır ve uygun fiyat ve kaliteli üretim standartlarını karşılamak için daima kendisini geliştirmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen firmamız dünya standartlarında imalat ile en iyi performansı ve uzun ömürlülüğü sağlamak amacıyla müşterilerinin hizmetindedir. Kombine fırın, pastane fırını, pizza fırını fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım yeri ve amacına göre değişik kapasitelere ve boyutlara sahip olan fırınların en uygun olanını belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları