Mobil Kazanlı Spiral Mikser

Her tür hamurun hazırlanması için ideal bir üründür. Paslanmaz çelikten imal edilen yoğurma bıçağı ve spiralin yönlendirmesiyle hamurun homojen ve hijyenik bir şekilde yoğrulmasını sağlayan makinedir. Spiral yoğurma kolu ve bıçağı ile hamur homojen ve hijyenik şekilde yoğrulur, üstten alta tamamen havalandırır ve bu da hamur kalitesini artırır. Hamur yoğurma teknolojisine en uygun şekilde dizayn edilen mobil mikser, iki ana kısımdan : gövde ve hareketli üst gövdeden oluşur. Hamurla temas eden kısımlar yanı bıçak spiral ve kazan paslanmaz çelik konstrüksiyonludur. Mobil mikserin çalışma düzeni çift devirli olarak tasarlanmıştır. Bu sistemde de dönen kazan sayesinde yoğurma süresi düşünülerek verim yükseltilir. HİDROLİK SİSTEM üst gövdeyi (spiral) yukarı kaldırdığı gibi hamur kazanını da mikser dışına iter ve çeker, yani kazan kolaylıkla alınıp değiştirilebilir. Yoğurma esnasında bıçakla kesilen hamurun her zerresine hareket sağlanır. Bu sistemde hamurun kalitesi yükseltilir. Kullanma güvenliği için koruyucu kapak kaldırıldığında mikser otomatik olarak durmaktadır. Ayrıca acil stop düğmesi ile istenildiği an çalışma durdurulabilir. Sağlam konstrüksiyon yapısıyla uzun ömürlüdür. Kayış ile tahrik edildiğinden sessiz çalışır.

Teknik Özellikler

Model

Birim

MMSM 100

MMSM 150

Un Kapasitesi

kg

100

150

Hamur Kapasitesi

kg

160

250

Kazan Ölçüleri

mm

900*470

1000*520

Genişlik (W)

mm

940

1040

Uzunluk (L)

mm

1500

1600

Yükseklik (H)

mm

1600

1600

Elektrik Gücü

kW

16

16

Makine Ağırlığı

kg

1150

1250

 

Mobil kazanlı spiral mikser, 100 - 150 kg un kapasitesine sahip olup hamurun hijyenik ve homojen bir şekilde yoğrulması işlemini gerçekleştiren hamur yoğurma makinasıdır.

Seyyar kazanlı spiral mikser taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için üretim süreç planlamalarına öncelik veriyoruz ve uygun fiyat ve kaliteli imalat standartlarını sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Mobil kazanlı spiral mikser fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

160 - 250 kg hamur kapasitesine sahip olan mobil kazanlı spiral mikser, seyyar kazanlı mikser olarak da adlandırılmaktadır.

Kullanım yeri ve amacına göre değişik kapasitelere ve ölçülere sahip olan mobil kazanlı spiral mikserlerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dökümanlar

Mobil Kazanlı Spiral Mikser Broşür

Dijital broşürümüzü buradan indirin Mobil Kazanlı Spiral Mikser

Broşür

Diğer Ürünler

Monofi Fırın Makinaları ve Ekipmanları